SEKSUALNOŚĆ - NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ - RZECZYWISTOŚĆ (ISBN 978-83-89665-19-5)

Publikacje Instytutu Rozwoju Służb Społecznych » Ex Libris Pracownika Socjalnego

Cena:40.00PLN
Netto:38.10PLN(Vat 5%)
dostępny

Remigiusz J. Kijak

ISBN 978-83-89665-19-5

Warszawa 2013

Z recenzji książki:

"Seksualność osób z niepełnosprawnością przestała być tematem tabu i poświęca się jej coraz więcej uwagi w pracach badawczych, programach dydaktycznych, a także rehabilitacji seksualnej. W skali świata widać imponujący rozwój. W Polsce również pojawia się coraz więcej publikacji na ten temat, niewiele jest natomiast monografii o charakterze interdyscyplinarnym. Wiele lat pracy zawodowej poświęciłem seksualności osób z niepełnosprawnością i m.in. dlatego z zainteresowaniem przeczytałem monografię pod redakcją Remigiusza Kijaka. Praca ma charakter interdyscyplinarny, przedstawia bogaty wachlarz zagadnień zasługujący na uznanie. […] Mam nadzieję, że monografia trafi nie tylko do specjalistów z różnych dziedzin nauki (np. rehabilitacja, pedagogika, psychologia…), ale także do studentów fizjoterapii, rehabilitacji, medycyny, psychologii,  a także rodziców i osób opiekujących się osobami z niepełnosprawnością.

Ze względu na wysoki poziom merytoryczny monografii uważam, że Wydawca powinien uczynić starania o jej tłumaczenie na języki obce.

Prof. nadzw. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz
Kierownik Pracowni Psychoterapii i Rehabilitacji Seksualnej
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
Warszawa"

W przypadku składania zamówienia na 5 i więcej egzemplarzy książki prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem irss@irss.pl. Otrzymają wtedy Państwo 5zł zniżki (cena za egzemplarz wynosić będzie 35zł).